Autor: DSData:  30.03.2017

LogMan2 na Ukrainie

Akcja promocyjna projektu LogMan2 (Logistyka i zarządzanie - międzynarodowe programy studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej) na Ukrainie

W związku z realizacją projektu pt. Logistyka i zarządzanie - międzynarodowe programy studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej (LogMan2), dofinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, dr Danuta Szpilko i dr Joanna Szydło przeprowadziły akcję promocyjno-rekrutacyjną na Ukrainie.

W dniach 20-24.03.2017 odbyły cykl spotkań ze studentami i pracownikami w Połtawskim Narodowym Technicznym Uniwersytecie im. Jurija Kondratiuka. Dr Danuta Szpilko i dr Joanna Szydło przedstawiły założenia projektu oraz szczegółowo omówiły zasady i terminy rekrutacji wraz z określeniem wymaganej dokumentacji. Doskonałym uzupełnieniem prezentacji były filmy promocyjne Politechniki Białostockiej oraz projektu LogMan2 z udziałem zagranicznych studentów. Możliwość udziału w projekcie, a w szczególności podjęcia studiów w języku angielskim na Politechnice Białostockiej, wzbudziła duże zainteresowanie wśród studentów z Ukrainy. Czas spędzony w Połtawskim Narodowym Technicznym Uniwersytecie im. Jurija Kondratiuka przyczynił się także do zacieśnienia współpracy między uczelniami.

Szczegółowe informacje na temat projektu Logistyka i zarządzanie - międzynarodowe programy studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej (LogMan2) dostępne są na stronie internetowej: http://www.wz.pb.edu.pl/Projekty/LogMan2