Autor: KHData:  11.04.2018

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Budzyńskiego

Szanowni Pracownicy,

z przyjemnością informuję, że 11 kwietnia br. na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Budzyńskiego pt. „Metoda kształtowania parametrów fotometrycznych i kolorymetrycznych oprawy oświetleniowej ze źródłami LED”.

Promotorem pracy jest dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. nzw. w PB (Politechnika Białostocka), a recenzentami dr hab. inż. Jacek Kwiatkowski (Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego) oraz dr hab. inż. Piotr Pracki (Politechnika Warszawska).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

W imieniu Władz i Pracowników Wydziału
dr hab. inż. Katarzyna Halicka