Autor: KPData:  29.03.2018

Honorowi Ambasadorzy Politechniki Białostockiej z Wydziału Inżynierii Zarządzania

28 marca 2018 r. w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w prawie 70-letniej historii Uczelni czternastu absolwentów otrzymało tytuły i statuetki Honorowego Ambasadora Politechniki Białostockiej. W gronie wyróżnionych było troje absolwentów Wydziału Inżynierii Zarządzania:

- mgr Anna Daszuta-Zalewska - Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego,
- mgr Robert Matyszewski - Dyrektor Zagranicznej Sieci Sprzedaży Grupy TenderHut,
- mgr inż. Michał Urbanowicz - Spółka z o.o. LEAN SYSTEMS.

Honorowym ambasadorem Politechniki Białostockiej został również mgr inż. Adam Zdanowicz laureat konkursu „Mój pomysł. Mój biznes” współorganizowanego przez Wydział Inżynierii Zarządzania.

Gratulujemy.

Więcej informacji: http://pb.edu.pl/archiwa/37999