Autor: WZData:  31.05.2017

Teoria zweryfikowana przez praktykę

I tura szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji procesowych zakończyła się sukcesem studentów Wydziału Zarządzania i zdobyciem przez nich profesjonalnych Certyfikatów Kompetencji Procesowych.

Autor: WZData:  29.05.2017

SUKCES STUDENTÓW KOŁA NAUKOWEGO „WINIEN MA”

W dniach 17-19 maja 2017 roku odbyła się VIII Ogólnopolska Konferencja „Rachunkowość Warta Poznania” zorganizowana przez SKN Rachunkowości KONTO przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski.

Autor: KPData:  26.05.2017

Gra o Miasto - Smart City Roadshow

25 maja 2017 r. na Wydziale Zarządzania odbyły się warsztaty związane z rozwojem nowoczesnych technologii w miastach. Zostały one przeprowadzone w formule „Gry o Miasto”. W warsztatach wzięło udział 32 studentów

Autor: AKData:  26.05.2017

II spotkanie projektu pt. „Becoming Future-ORiented Entrepreneurs in universities and companies – beFORE"

W dniach 22-23 maja 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyło się drugie spotkanie projektu pt. „Becoming Future-ORiented Entrepreneurs in universities and companies – beFORE".

Autor: WZData:  25.05.2017

Nagroda dla dr Danuty Szpilko za najlepszą rozprawę doktorską

W dniu 24 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV Konkursu na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace magisterskie dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego i zagadnień decentralizacji obronione w 2016 r.

Autor: KPData:  24.05.2017

PRAKTYCZNY SPRAWDZIAN Z LOGISTYKI NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA ZDANY CELUJĄCO! Podsumowanie i fotorelacja

Studenckie Koło Naukowe Logistyki „LogiSQUAD” działające przy Międzynarodowym Chińskim i Środkowo-Wschodnioeuropejskim Instytucie Logistyki i Nauki o Usługach stanęło przed nie lada wyzwaniem. Siedemnastu studentów wraz z opiekunami

Autor: RZData:  19.05.2017

Dzień Logistyki

22 maja 2017 r. kampus Wydziału Zarządzania na jeden dzień stanie się „poligonem logistyki”. Warsztaty i wykłady w aulach, a pokazy na placu przed Halą Berlin skupią uwagę studentów, nauczycieli i gości.

Autor: TTData:  19.05.2017

National Geographic TRAVELER - najbardziej prestiżowa nagroda podróżnicza w Polsce - dla Tomasza Jakimiuka

Tomasz Jakimiuk, podróżnik, bloger Jak To daleko, mówca motywacyjny, nasz absolwent (kierunki Turystyka i Rekreacja oraz Zarządzanie), zdobył nagrodę National Geographic TRAVELER w kategorii PODRÓŻ ROKU za pionierskie podjęcie wyjątkowego wyzwania w dziedzinie podróży, eksploracji lub sportu za wyprawę HULAJNOGĄ I AUTOSTOPEM Z PODLASIA DO CHIN.

Autor: WZData:  18.05.2017

Projekt mgr Justyny Kozłowskiej uzyskał dofinansowanie z Narodowego Centrum Nauki

W dniu 15 maja 2017 r. Narodowe Centrum Nauki ogłosiło wyniki konkursów PRELUDIUM 12 oraz OPUS 12. W wyniku pozytywnej oceny nasza Koleżanka mgr Justyna Kozłowska

Autor: WZData:  18.05.2017

Finał projektu „Tobo edition”– w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym

16 maja 2017 r. przeprowadzony został uroczysty finał projektu „Science Battle – Tobo edition”. W bieżącym roku został on zrealizowany przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z firmą Tobo Datczuk Sp. j. przy współpracy mentora naukowego z Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej dr inż. Olgi Orynycz.