Autor: JSData:  22.02.2017

Erasmus+ Days na Wydziale Zarządzania

Na przełomie lutego i marca 2017 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

W godzinach 9:00 – 12:00 w holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Pracownicy BWM, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+.

24 LUTEGO (piątek) – Zamiejscowy Wydział Leśny

28 LUTEGO (wtorek) – Wydział Architektury (hala WA) – w trakcie Erasmus+ Days planowane są zawody Marshmallow Challenge

1 MARCA (środa) – Wydział Elektryczny i Wydział Budownictwa i Inż. Środowiska

2 MARCA (czwartek) – Wydział Zarządzania („Hala Berlin”) - w trakcie Erasmus+ Days firma z Grecji przedstawi swoją ofertę praktyk zagranicznych (godz. 12:00 w 18 KB)

3 MARCA (piątek) – Wydział Informatyki i Wydział Mechaniczny

Odwiedź nasze stoiska i dowiedz się więcej!

Daj się przekonać, że warto wziąć udział w programie Erasmus+!