Autor: KPData:  24.03.2017

Zakończono promocję konkursu pn. „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

Wydział Zarządzania wspólnie ze Studenckim Forum Business Centre Club po raz kolejny organizuje finał regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów szkół średnich. Trzyosobowe zespoły rozwiązują specjalne zadanie (case study) związane z przedsiębiorczością. Finał regionalny poprzedza intensywna akcja promocyjno-edukacyjna, w którą zaangażowani są pracownicy Wydziału Zarządzania, grupa studentów z białostockich uczelni oraz uczniowie - ambasadorzy konkursu. W ciągu miesiąca odbyło się ponad pięćdziesiąt spotkań z młodzieżą szkół średnich. Oprócz zapoznania się z zasadami konkursu uczniowie na lekcjach przedsiębiorczości rozwiązywali wspólnie ze studentami przykładowe zadanie biznesowe. 21 kwietnia na Wydziale Zarządzania dziesięć zespołów walczyć będzie o zwycięstwo i udział w finale ogólnopolskim we Wrocławiu oraz o bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Koordynatorzy projektu:
- z ramienia Wydziału Zarządzania - mgr inż. Krzysztof Połubiński  i mgr Tomasz Trochimczuk
- z ramienia Studenckiego Forum Business Centre Club - Paulina Oksiejczuk

Studencki zespół projektowy SF BCC:
Magda Niewiadomska - Wydział Zarządzania PB
Sebastian Przyborowski - Wydział Zarządzania PB