Autor: WZData:  25.09.2017

Studia Menedżerskie dla Inżynierów Budownictwa

Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej przy współpracy przedsiębiorstwa Danwood organizuje Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Inżynierów Budownictwa. Aplikować można do 30 września 2017 r.

Zajęcia poprowadzą najlepsi wykładowcy Politechniki Białostockiej, doświadczeni eksperci Danwood S.A. oraz doskonali praktycy z Niemiec.

CEL STUDIÓW
Celem Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Inżynierów Budownictwa jest przekazanie jego słuchaczom kompleksowej i nowoczesnej wiedzy menedżerskiej związanej z realizacją przedsięwzięć budowlanych oraz wyrobienie umiejętności zastosowania tej wiedzy  w praktyce na różnych szczeblach kierowania przygotowaniem i realizacją budowy.

OFERTA STUDIÓW SKIEROWANA JEST DO:

• kadry zarządzającej przedsiębiorstw budowlanych,
  • inżynierów budownictwa kontynuujących naukę na studiach II stopnia,
  • absolwentów studiów wyższych (inżynierskich, magisterskich) kierunku budownictwo,
  • inżynierów budownictwa z dłuższym stażem zawodowym w przedsiębiorstwach zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji zawodowych co może stanowić podstawę awansu zawodowego absolwentów.

Więcej informacji: