Autor: WIZData:  25.01.2018

Rozwojowe wakacje w Portugalii – FOR FREE!

…. czyli rekrutacja do szkoły letniej w ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2.

Jeżeli realizujecie w zespole projekt B+R z celem komercjalizacji i potrzebujecie wsparcia w zakresie umiejętności biznesowych to ta wiadomość jest dla Was.

W ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2.0 (meles-project.eu) finansowanego z programu Erasmus+  macie niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły letniej z zakresu przedsiębiorczości, która odbędzie się w słonecznym Aveiro w Portugalii, nad samym brzegiem oceanu. Pokrywamy koszty nauki, podróży oraz pobytu!

W szkole letniej mogą wziąć udział pracownicy naukowi i studenci każdego typu studiów.

Nie zwlekajcie! Już dziś zgłoście chęć udziału w rekrutacji. Macie czas do 08 lutego 2018 r.

Zasady rekrutacji: pdf

Formularz rekrutacyjny: