Autor: KKData:  17.07.2017

Zakończenie III Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki

W piątek 14 lipca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie III Międzynarodowej Letniej Szkoły Logistyki. Uczestnicy – 27 studentów z Chin oraz 3 studentów naszego Wydziału z sukcesem ukończyli dwutygodniowy kurs i odebrali certyfikat

Autor: WZData:  14.07.2017

Wizyta studyjna w CEDC International

13 lipca 2017 r. uczestnicy Szkoły Letniej Logistyki uczestniczyli w wizycie studyjnej w przedsiębiorstwie CEDC International sp. z o.o. oddział Białystok, jednym z największych producentów i dystrybutorów

Autor: AG, JSData:  13.07.2017

Szkoła Letnia Logistyki – wizyta w Małaszewiczach

W dniu 12 lipca 2017 roku w ramach Szkoły Letniej Logistyki uczestniczyliśmy w wizytach studyjnych w przedsiębiorstwach Adampol SA oraz PKP Cargo w Małaszewiczach.

Autor: KCData:  11.07.2017

Zwiedzanie Opery i Filharmonii Podlaskiej - Szkoła Letnia Logistyki

W dniu 10 lipca 2017 r. uczestnicy Szkoły Letniej Logistyki zwiedzali Operę i Filharmonię Podlaską.

Autor: MKData:  07.07.2017

Szkoła Letnia Logistyki - wizyta studyjna w OSM Piątnica

W dniu 7 lipca 2017 roku w ramach Szkoły Letniej Logistyki uczestniczyliśmy w wizycie studyjnej w OSM Piątnica, gdzie mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie branży mleczarskiej.

Autor: KPData:  06.07.2017

Ostatni dzień rekrutacji na studia stacjonarne

Kończy się okres rejestracji kandydatów na studia stacjonarne na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Jeszcze tylko dziś do północy można zgłosić chęć studiowania na pięciu kierunkach na studiach stacjonarnych I stopnia

Autor: KK, KPData:  05.07.2017

Po raz trzeci zainaugurowano szkołę letnią na Wydziale Zarządzania.

Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, the School of Management of Zhejiang University Ningbo Institute of Technology (ZJUNIT) w Chinach po raz trzeci organizują dla studentów obu uczelni letnią szkołę z zakresu logistyki. 5 lipca odbyła się uroczysta inauguracja.

Autor: WZData:  04.07.2017

Pozdrowienia z Chin. Uroczyste otwarcie III edycji Szkoły Letniej Logistyki w Ningbo w Chinach

W dniu 2 lipca 2017 r. o godzinie 10.00 oficjalnie otwarto III edycję Szkoły Letniej Logistyki w Zhejiang University Ningbo lnstitute of Technology. W tym roku akademickim studia w Szkole Letniej rozpoczęła grupa 22 studentów Wydziału Zar

Autor: WZData:  04.07.2017

REKRUTACJA - STUDIA PODYPLOMOWE LOGISTYKA W BIZNESIE IV EDYCJA

Serdecznie zapraszamy do aplikowania na IV edycję Studiów Podyplomowych Logistyka w biznesie. Celem Studiów Podyplomowych Logistyka w biznesie jest przekazanie słuchaczom kompleksowej i nowoczesnej wiedzy z zakresu logistyki oraz wyrobienie umiejętności zastosowania tej wiedzy w praktyce na różnych szczeblach kierowania.

Autor: KKData:  03.07.2017

Rozpoczęcie trzeciej edycji Letniej Szkoły Logistyki na WZ PB oraz w Chinach!

W poniedziałek 3 lipca rozpoczyna się już trzecia edycja Letniej Szkoły Logistyki na Wydziale Zarządzania PB oraz w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach. W tym roku gościć będziemy grupę 27 studentów z Chin wraz z dwoma opiekunami, a w szkole letniej w Chinach weźmie udział 22 studentów WZ.