Autor: KPData:  16.05.2017

DZIEŃ na STUDIACH - Młodzieżowa ekspedycja naukowa

16 maja 2017 r. miała miejsce inauguracja nowego przedsięwzięcia Wydziału Zarządzania skierowanego do uczniów szkół średnich pn. „Dzień na studiach” . Głównym celem jaki przyjęli organizatorzy było stworzenie

Autor: ŁDData:  16.05.2017

Wycieczka dydaktyczna studentów do przedsiębiorstwa ENEA

W dniach 5 i 12 maja 2017 roku odbyły się wizyty studentów studiów stacjonarnych kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji, sem. IV wraz z opiekunem mgr inż. Łukaszem Dragun

Autor: JE KHData:  12.05.2017

Foresight Methodology Workshop

W dniach 10-11 maja 2017 r. Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Joanna Ejdys oraz Prodziekan ds. Nauki dr hab. inż. Katarzyna Halicką uczestniczą w wydarzeniu Foresight Methodology Workshop.

Autor: ALData:  12.05.2017

Wycieczka dydaktyczna członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Produkcją do przedsiębiorstwa IKEA Industry Poland Sp. z o. o.

W dniu 9 maja 2017 roku odbyła się wycieczka członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Produkcją, wraz z opiekunem dr Agatą Lulewicz-Sas, do przedsiębiorstwa produkcyjnego IKEA Industry Poland Sp. z o. o.

Autor: ESData:  10.05.2017

Wizyta w przedsiębiorstwie Adampol S.A.

Dnia 9 maja 2017 r. odbyła się wizyta studentów studiów stacjonarnych kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej, w nawiązaniu do przedmiotu: ekonomika transportu.

Autor: WZData:  09.05.2017

Sukces studentów Koła Naukowego „ADaBiz”

Sześcioro członków Studenckiego Koła Naukowego Analizy Danych w Biznesie ADaBiz uczestniczyło w dniach 4 – 6 maja 2017 roku w II Ogólnopolskiej Konferencji Uniwersytecka Liga Logistykó

Autor: WZData:  08.05.2017

BIG IDEA COMPETITION

Zapraszamy studentów zrzeszonych w kołach naukowych Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej do wzięcia udziału w konkursie BIG IDEA COMPETITION

Autor: WZData:  05.05.2017

Wizyta w Chinach władz Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach

W dniach 21-26 kwietnia 2017 roku prof. Joanicjusz Nazarko, Dyrektor Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach wraz z zastępcami dyrektora dr Katarzyną Kuźmicz oraz dr Urszulą Ryciuk przebywali w Chinach.

Autor: DSData:  05.05.2017

Rozwijamy Potencjały - udany start

Dnia 26 kwietnia 2017 r. na naszym Wydziale odbyło się wydarzenie "Rozwijamy Potencjały" zorganizowane przez Koło Naukowe FORMACJA.

Autor: ŁNData:  01.05.2017

Relacja z warsztatów dialogu z obywatelami na temat nanotechnologii w tekstyliach

Niewidoczna siatka wzmacniająca ściany zabytkowych budowli, inteligentny koc dla ratownictwa medycznego, dziecięce ubrania dbające o dobrostan malucha - to niektóre ze śmiałych wizjonerskich przedmiotów opracowanych przez uczestników warsztatów dialogu z obywatelami w ramach projektu Nano2all.