Autor: WIZData:  13.10.2017

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Wydziału Inżynierii Zarządzania

Autor: JSData:  12.10.2017

IV Wschodnie Forum E-biznesu EASTBIZ

W dniach 13-14 października 2017 roku na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Wschodnie Forum e-Biznesu „EastBiz”. Jest to największa w północno-wschodniej Polsce konferencja dotycząca szeroko rozumianej branży e-commerce.

Autor: WIZData:  10.10.2017

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Dziekan i Kolegium Dziekańskie Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej serdecznie zapraszają na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018.

Autor: WZData:  10.10.2017

Rekrutacja na Studia Podyplomowe Coaching w biznesie, Studia Menedżerskie dla Inżynierów

Do 25 października 2017 r. potrwa rekrutacja na na Studia Podyplomowe Coaching w biznesie oraz Studia Menedżerskie dla Inżynierów.

Autor: WZData:  04.10.2017

Ostatnie wolne miejsca - Studia Podyplomowe ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY

Celem Studiów Podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy jest kształcenie na poziomie podyplomowym pracowników służb bhp oraz osób zainteresowanych problematyką zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Autor: JKData:  04.10.2017

Technotalent 2017

Do 18 października 2017 roku trwa przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie Technotalent 2017. Organizatorem czwartej już edycji przedsięwzięcia jest Fundacja Technotalenty. Współorganizatorami są Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku oraz PKO Bank Polski.

Autor: KHData:  28.09.2017

Uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria produkcji

Decyzją Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów z dnia 25 września 2017 r., Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej uzyskał uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk

Autor: JSData:  27.09.2017

W dniach 20 – 22 września 2017 roku pięcioro pracowników naukowo – dydaktycznych Wydziału Inżynierii Zarządzania wzięło udział w międzynarodowej konferencji naukowej 8th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2017).

Autor: WZData:  25.09.2017

Studia Menedżerskie dla Inżynierów Budownictwa

Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej przy współpracy przedsiębiorstwa Danwood organizuje Podyplomowe

Autor: WZData:  25.09.2017